Coś dla samozatrudnionych, czyli jak legalnie nie płacić składek ZUS.


Jeśli jesteś samozatrudniony lub prowadzisz firmę i ponad 1100 złotych na ZUS jest dla Ciebie dużym obciążeniem, mamy dla Ciebie propozycję - założenie spółki z o.o., dzięki czemu możesz legalnie nie płacić na ZUS ani złotówki.

Jest to jedyny zgodny z prawem sposób na uniknięcie płacenia ZUS przez firmy jednoosobowe. Inne rozwiązania, jak "ZUS na Słowacji", są ryzykowne i nielegalne.

Jeśli jesteś samozatrudniony i zlecisz swoją księgowość partnerom ZUSplus to miesięczne koszty, które będziesz ponosił w związku z prowadzeniem spółki z o.o. wyniosą około 400 zł zamiast 1100 zł. Jeśli prowadzisz większą działalność lub masz już księgową zleć nam tylko doradztwo, bez księgowości, to koszt jedynie 180 zł. Twoje oszczędności netto mogą wynieść nawet 700 złotych miesięcznie. Całkowity koszt założenia spółki to około 1450 złotych, więc zwraca się już w drugim miesiącu. Nie ma w tym nic trudnego - we wszystkich formalnościach pomagamy "prowadząc Cię za rękę".

Pewnie zastanawiasz się nad kapitałem zakładowym - 5000 złotych. Spółka wcale nie kosztuje 5000 złotych, te pieniądze i tak faktycznie są Twoje. W praktyce nie potrzebujesz tych 5000 złotych - również na to mamy odpowiednie rozwiązanie.

Nową spółkę możesz założyć z kimś z rodziny lub znajomym. Dlaczego? Żeby nie powstała tzw. spółka jednoosobowa, bo powoduje ona konieczność płacenia pełnych składek na ZUS oraz inne problemy prawne. Masz jednak w każdym przypadku pełną kontrolę nad swoją firmą - to Ty jesteś prezesem i o wszystkim decydujesz. Wszystkie zarobione pieniądze, po opłaceniu podatków i kosztów księgowości są Twoje.

Jest jeszcze jedna dobra wiadomość. Podatek dochodowy od swoich prywatnych dochodów (PIT) płacisz tylko raz w roku - razem z PIT rocznym. Przez cały rok możesz obracać zarobionymi pieniędzmi, nie płacąc podatku. Jeśli masz kredyt, możesz go szybciej spłacić - tutaj znowu korzyści mogą wynosić nawet kilka tysięcy złotych rocznie.

Acha, pewnie martwisz się o ubezpieczenie zdrowotne. Na to też znaleźliśmy rozwiązanie - zobacz ofertę ZUSplus dla osób, które szukają dodatkowej pracy. Możesz podpisać z ZUSplus umowę zlecenia i mieć opłacane składki na ubezpieczenie zdrowotne oraz dodatkowy dochód. Może się więc okazać, że Twój dodatkowy zarobek to nie 700 złotych miesięcznie, ale 1000 i więcej, dzięki prowizjom, które możesz zarobić!

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń do nas pod numer 531-410-410 lub napisz pod adres info@ZUSplus.pl - przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Dlaczego ZUSplus?


Nasze rozwiązanie jest jedynym zgodnym z prawem sposobem na uniknięcie płacenia ZUS przez firmy jednoosobowe.

Oferty typu "ZUS na Słowacji" czy "firma w Anglii" to oszustwo, które grozi co najmniej płaceniem składek za wiele lat wstecz, a nawet odpowiedzialnością karną. Inne rozwiązanie - praca na czarno jest nielegalna i się nie opłaca - możesz mieć problem z ubezpieczeniem zdrowotnym oraz wytłumaczeniem swoich dochodów - urząd skarbowy może naliczyć Ci podatek za nieujawnione dochody, ryzykuje też Twój zleceniodawca. A jeśli prowadzisz działalność gospodarczą "na czarno" to ryzyko jest jeszcze większe - może się okazać, że do zapłacenia masz dziesiątki tysięcy złotych podatku!

Inne firmy oferujące podobną możliwość często nie chcą brać na siebie odpowiedzialności. Stosują nielegalne metody na optymalizację (np. nieprawdziwe oświadczenia co do miejsca wykonywania pracy na Słowacji lub w Wielkiej Brytanii) i rozwiązania, które ZUS może w prosty sposób zakwestionować - odpowiedzialność i tak spada na Ciebie.

Nasza oferta została dokładnie zbadana przez prawników. Dysponujemy odpowiednim doświadczeniem. Posiadamy interpretacje podatkowe i opinie ZUS potwierdzające, że nasza metoda optymalizacji jest całkowicie zgodna z prawem i bezpieczna. I przede wszystkim – świadczą za nas zadowoleni klienci.