Szukamy pracowników


Oferujemy pracę na umowę zlecenia z ubezpieczeniem ZUS i zdrowotnym. Do pracy wystarczy Ci komputer i dostęp do internetu.
Praca polega na polecaniu naszych usług dotyczących przekształcenia w spółkę z o.o. i prowadzenia księgowości. Jeśli znasz kogoś, kto prowadzi działalność gospodarczą (jest samozatrudniony) i chce legalnie oszczędzić na składkach ZUS i w związku z tym zarobić dodatkowo 700 złotych miesięcznie, możesz polecić nasze usługi i otrzymać prowizję. Masz wiele możliwości – możesz nas polecać rodzinie i znajomym, wyszukiwać zainteresowane osoby w internecie, rozdać ulotki – co ważne – nie ma limitów, terminów, norm do wyrobienia, a oprócz tego – pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz. My chcemy, żebyś znał naszą ofertę i szczerze ją polecał przedstawiając prawdziwe informacje potencjalnym klientom. Szczegóły ofert zamieszczamy poniżej.

Zasady są proste:


 1. Pracujesz na umowę zlecenia. Od pierwszego dnia rejestrujemy Cię do ZUS i ubezpieczenia zdrowotnego.
 2. Twoje obowiązki to polecanie naszych usług opisanych na naszej stronie internetowej i promowanie samej strony www.ZUSplus.pl. Możesz wysyłać e-maile do znajomych, rozmawiać osobiście lub przez telefon z potencjalnymi klientami, rozdawać dostarczone przez nas ulotki i materiały informacyjne, publikować informacje na Facebooku, pisać posty na forach itp.
 3. Zależy nam, żebyś mówił prawdę i przekonywał potencjalnych klientów, że faktycznie mogą legalnie oszczędzić setki złotych miesięcznie prowadząc spółkę z o.o. zamiast działalności gospodarczej. Potencjalny klient zgłasza się do nas telefonicznie, mailowo lub osobiście i udzielamy mu dalszych informacji.
 4. Wynagrodzenie jest prowizyjne. Płacimy Ci za każdego klienta, który trafi do nas z Twojego polecenia i podpisze z nami umowę. Klient też dostaje rabat, jeśli powoła się na Ciebie - wystarczy, że poda Twoje imię i nazwisko lub adres e-mail. Prowizja naliczana jest za miesiąc, w którym podpiszemy umowę z klientem.
 5. Jeśli w danym miesiącu nie uda Ci się nic zarobić, nie szkodzi, ważne, że próbujesz - tym m.in. różni się umowa zlecenia od umowy o dzieło. I tak będziesz miał zagwarantowane ubezpieczenie.
 6. Pracę wykonujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz - nie ma żadnych limitów, może to być 30 minut miesięcznie, a może być godzina dziennie. Nie ma też dolnego ani górnego limitu zarobków. Nie musisz nigdzie jeździć ani pojawiać się w pracy.
 7. Co miesiąc musisz nam przysłać opis tego, co zrobiłeś w danym miesiącu - do kogo wysłałeś e-maile, gdzie o nas napisałeś, z kim rozmawiałeś i jaki był tego efekt. Nie oceniamy czy to dużo czy mało, ale musisz co miesiąc dla nas przepracować jakiś czas i starać się pozyskać klientów.
 8. Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, ale i Ty i my możemy wypowiedzieć ją w dowolnej chwili, wysyłając sobie e-mail o odpowiedniej treści.
 9. Nie ma żadnych kar umownych czy opłat - NIGDY nam za nic nie płacisz, tylko Ty możesz otrzymać wynagrodzenie. Nie ponosisz żadnych ukrytych kosztów - płacisz tylko za swoje rozmowy telefoniczne, korzystanie z internetu, żeby wysłać maile nas polecające itp. Ewentualne materiały reklamowe dostarczamy i opłacamy my.
 10. Dodatkowe informacje:
  • wysokość prowizji publikowana jest na naszej stronie internetowej (poniżej);
  • możemy rozszerzyć zakres naszych usług - będziesz mieć możliwość polecania także innych towarów i usług i większe możliwości zarabiania - o tym również będziemy informować;
  • sam dbasz o bezpieczeństwo i higienę pracy - nie kontrolujemy jak wykonujesz swoje zadania, ale uważaj na siebie!

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą, napisz lub zadzwoń do nas - prześlemy Ci propozycję umowy, która zawiera powyższe zapisy.

Aktualne promocje i prowizje dla pracowników


Obecnie szukamy osób samozatrudnionych (wystawiających fakturę pracodawcy) lub osób, które chcą/muszą przejść na samozatrudnienie, żeby więcej zarabiać i tak rozliczać się z pracodawcą.

Polecenie osoby/firmy, która z naszą pomocą założy spółkę z o.o. = prowizja dla Ciebie i 300 złotych rabatu dla poleconego Klienta.

Szczegóły naszej oferty możesz znaleźć na naszej stronie w zakładce "Firma" - szukamy zarówno osób prowadzących firmę jednoosobową, jak i firm zatrudniających pracowników.